Про компанію | ПрестижБуд
Поверніть ваш пристрій Поверніть ваш пристрій Для більш комфортного перегляду сайту

Про компанію

Бути інакшими, не копіювати, а змушувати конкурентів покращуватися, будувати красиво, іноваційно, щоб гордитися результатом праці за десять, двадцять, п'ятдесят років - це ідеї на яких  у 2011 році виникла і успішно розвивається донині Компанія "Престижбуд".

У нас немає одинакових будинків. Кожен має свою естетику, "родзинку". Так, вперше в Тернополі, в будинках з'явилися ліфти не на 4-х, а на 13 пасажирів, найбільший годинник, надміцне покриття даху, дитмайданчик-корабель, басейн на даху, на 15% більша висота квартир та багато іншого.

Назва ПРЕСТИЖ БУД не випадкова. Ми не економ- якнебудь- яквсі -буд. У кожен квадратний метр вкладено більше, ніж у інших, коштів, праці, старань та сучасних рішень. Тому наші квартири приносять пайовикам-інвесторам на 15-30% більше вигоди, а будинки прикрашають Файне Місто Тернопіль.

Запрошуємо у світ Престижбуд!

Бути інакшими, не копіювати, а змушувати конкурентів покращуватися, будувати красиво, іноваційно, з комфортом для мешканців, щоб гордитися результатом праці за десять і більше років - це ідеї на яких у 2011 році виникла і успішно розвивається донині Компанія "Престижбуд".

У нас немає одинакових будинків. Кожен має свою естетику, задумку, "родзинку". Ми уважно стежимо за сучасними розробками, цікавими ідеями в архітектурі та містобудуванні і втілюємо їх у наших проектах.

Так, вперше в Тернополі, в будинках з'явилися ліфти не на 4-х, а на 6, а згодом 13 пасажирів, найбільший механічний годинник, надміцне покриття даху, дитмайданчик у виглядів корабля, басейн на даху, на 15% більша висота квартир та на 30% ширші майданчики на поверхах та багато іншого.

Назва ПРЕСТИЖ БУД вибрана не випадково. Ми не економ- якнебудь- яквсі -буд. У кожен квадратний метр вкладено більше, ніж у інших, коштів, праці, старань та сучасних рішень. Тому наші квартири приносять пайовикам-інвесторам на 15-30% більше вигоди, а будинки прикрашають Файне Місто Тернопіль.

Запрошуємо ознайомитися з нашими роботами та актуальними пропозиція на сайті. 

Запрошуємо у світ Престижбуд!13Років досвіду
Років досвіду
8Зданих житлових будинків
Зданих житлових будинків
1200Збудованих квартир
Збудованих квартир
2700Щасливих мешканців
Щасливих мешканців

Наша історія

2013 - здано 7-поверховий житловий будинок, вул Березова. 

2016 - елітний ЖК “Парк-Престиж”, поряд парку Топільче з найбільшим в Україні механічним годинником.

2018 - елітний ЖК “Княжий”. У ньому запроектовано пішохідний дах з басейном.

2020 - іноваційний ЖК “Енергія”. з великим підземним паркінгом, стадіоном та фонтаном та ЖК "Затишний дім" - клубний будинок в Кутківцях.

2021 - клубний ЖК на Веселій

2022 - споруджуємо великий проект "Квартал "Енергія", з ландшафтним парком та школою, стильний ЖК "Кольоровий" на БАМі та ЖК "Баварія" в Чорткові

У 2011 році розпочато, а у 2013 здано в експлуатацію 7-поверховий ЖК з великим дитмайданчиком та парковкою на вулиці Березовій, 14 А на Новому Світі у Тернополі.
У 2016 році завершено і здано багатоквартирний елітний житловий комплекс “Парк-Престиж” поряд з парком "Топільче" на вулиці Живова, 37 Б. На будинку встановлено механічний баштовий годинник, один з найбільших в Україні.
У 2018 році збудований і зданий в експлуатацію елітний житловий комплекс “Княжий” на розі вулиць Живова/Микулинецької. Тут вперше в Тернополі реалізовано експлуатований пішохідний дах, де передбачено відпочинкову зону та критий басейн.

У 2020 році збудовано та здано іноваційний та стильний ЖК “Енергія”. Справжня архітектурна окраса міста. У цьому житловому комплексі з сучасною архітектурою влаштовано перший в місті сучасний підземний паркінг, подвір’я-сад без автомобілів з мультиспортивним стадіоном, фонтаном та ландшафтним дизайном.

Також у 2020 році завершено будівництво ЖК "Затишний дім" - компактного будинку в районі Кутківці, поруч з двома лісопарками.

У 2021 році завершено спорудження невеликого клубного будинку ЖК на Веселій, 35 з паркінгом.

Не зважаючи на війну у 2022 року ми будуємо великий проект - Житловий Квартал "Енергія", що втілює в себе концепцію "місто в місті", а саме власний ландшафтний парк, школа, кав'ярня і навіть поштове відділення. У 1 кварталі 2022 року здано першу чергу комплексу.

У 2021 році розпочато спорудження енергійного, стильного та яскравого ЖК "Кольоровий" на БАМі (вул.Корольова 7Б) та ЖК "Баварія" в центрі Чорткова.

2011Рік заснування
Рік заснування
2013Здано 7 поверховий будинок
Здано 7 поверховий будинок
2016Здано унікальний елітний житловий комплекс
Здано унікальний елітний житловий комплекс
2020Збудовано 50000 м.кв. житла
Збудовано 50000 м.кв. житла
2022Збудовано перші 1 000 квартир
Збудовано перші 1 000 квартир

Команда

Знайомтесь з нашою командою професіоналів, завдяки їм наші проекти найкращі.

Для ознайомлення з командою –
прогортайте в сторони