Як ми будуємо в "Старому млині" Чорткова. Відео | ПрестижБуд
Поверніть ваш пристрій Поверніть ваш пристрій Для більш комфортного перегляду сайту

Як ми будуємо в "Старому млині" Чорткова. Відео

22 November 2023

На будівництві ЖК "Баварія" у історичному центрі міста Чортків відбувається реконструкція будівлі млина, де вже зовсім скоро будуть збудовані нові квартири. Ця будівля стане третім під'їздом майбутнього ЖК, у той час, як 1 та 2 під'їзди є новозбудованими від фундаменту до даху.Досвід будівництва в межах історичної будівлі кінця ХІХ - початку ХХ століття є унікальним не лише для нашої компанії, а й для будівельної галузі України. Як зберегти та посилити несучі стіни? Прибрати дерев'яні перекриття між поверхами та замінити їх сучасними, надійними? Як зміцнити фундамент та зберегти форму вікон, щоб до квартир потрапляло достатньо світла? Ці та багато інших питань та технічних проблем довелося розв'язати архітекторам, проектантам та інженерам компанії "Престижбуд". І у нас вийшло!

Рішення і технологія будівництва застосовані в ЖК "Баварія" не лише технічно грамотні, а й естетично гармонійні. Збережено шатровий дах, чортківського "старого млина", загальний стиль будинку чудово вписується в сусідній квартал навчальних закладів міста.

Про будівництво в межах стін історичної будівлі розповідає директор компанії Святослав Лебонтов. Дивіться відео, а також фото нижче. Зверніть увагу, що це вже 2-й поверх будівлі.

Запрошуємо підписатися на наш канал в YouTube

📲 З перевагами комплексу та планами квартир запрошуємо ознайомитися на нашому сайті за цим посиланням

👷🏻 Побачити будинок власними очима, та відвідати потенційно Вашу квартиру можна щобудня з 9:30 до 17:00 на Млинарській, 14 у Чорткові, телефонуйте 097 754 50 05

🏢 Чекаємо вас також у офісі в центрі Тернополя: вул. Олени Теліги, 2, телефонуйте 068 243 0000

Назад до списку новин