Відеозвіт про будвіництво ЖК "Баварія" | ПрестижБуд
Поверніть ваш пристрій Поверніть ваш пристрій Для більш комфортного перегляду сайту

Відеозвіт про будівництво ЖК "Баварія"

11 May 2023

Представляємо "свіжий" відеосюжет з будівництва цегляної новобудови в місті Чортків Тернопільської області станом на початок травня 2023 року.Завдяки даному відео можна оцінити масштаб робіт та ступінь готовності житлового комплексу "Баварія" на вул. Млинарська, 14, що споруджується  в самому центрі міста. Також добре видно переваги локації, а саме новенькі спортивні майданчики та стадіони Медичного коледжу та середньої школи, річку Серет та мальовничий лісопарк розташованих поруч.

Будинок споруджується з природних натуральних матеріалів - керамічної цегли власного виробництва. Перша черга з 1-2 секцій готується до здачі в експлуатацію вже в 2023 році. У першій секції мурування стін завершено, триває влаштування шатрового даху. У другій секції ЖК "Баварія" бригада компанії "Престижбуд" мурує стіни 2-го поверху. Незабаром, після проведення тендеру, буде замовлено якісні 6ти камерні вікна та балконні конструкції

У наступній черзі комплексу, яка розміщена в приміщенні споруди млина часів Австро-Угорщини, влаштовуємо фундаменти та реконструюємо та підсилюємо несучі конструкції та перекриття між поверхами. Тут повна готовність запланована на 2024 рік.

В ЖК "Баварія" ще доступні для придбання деякі 1 та 2 кімнатні квартири, також великі двохрівнені помешкання для великої дружньої сім'ї на 4-5 поверхах. Ціни винятково в українській гривні. Доступне розтермінування на час будівництва при першому внеску від 30%, а на тих, хто вирішить оплатити повну вартість, очікує суттєва знижка.

Не забули й про автолюбителів. Проблема паркування доволі гостра для Чорткова, тому в "Баварії" передбачено чимало гаражів та критих паркомісць на території. 

До речі про простору прибудинкову територію. Компанія "Престижбуд" планує зробити її безпечною, з доступом лише для мешканців та їх гостей. Ми плануємо зберегти максимальну кількість дерев та влаштувати додаткове ландшафтне озеленення. Не забули й про дітей та активних чортківчан, адже спорудимо сучасні ігровий та спортмайданчики.

Запрошуємо відвідати консультаційний офіс поруч з новобудовою за адресою м.Чортків, вул. Млинарська, 14 з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 17.00

Телефон для довідок 097 754 50 05Назад до списку новин