Скільки заробляють інвестори в квартири від «Престижбуд» | ПрестижБуд
Поверніть ваш пристрій Поверніть ваш пристрій Для більш комфортного перегляду сайту

Скільки заробляють інвестори в квартири від «Престижбуд»

03 October 2022

 Сьогодні привідкриємо для Вас таємницю та відповімо на питання чому варто придбати житло у нашій компанії.
 

Давно відомо, що «Престижбуд» пропонує не просто квадратні метри. Різниця між нашими та іншими ЖК криється в дрібницях, які роблять велику різницю. 

Ось деякі з них: 👇🏻

 - Більший за розміром ліфт, що підключається відразу після здачі, щоб мешканці возили матеріали для ремонту, це не тільки зручно, а й зберігає ремонт в під’їзді та на сходових. 

- Більша висота стелі – не тільки простір, світло і повітря, а й сміливі дизайнерські рішення, що прикрашають квартиру. 

- Великі холи в під’їздах та широкі майданчики на поверхах, кладові та сушарки для білизни, додають комфорту, дозволяють розмістити багато велосипедів, візків, самокатів, заносити до квартири великі речі. Фортепіано? Запросто! 

- Підземні паркінги та індивідуальні гаражі розвантажують простір навколо будинку. У Вас немає авто? Зате машина сусіда не займає місця для велопрогулянок та дитячих розваг. 

- Оригінальний дизайн будинку не тільки тішить око та піднімає настрій, а є предметом заздрості тих, хто придбав квартиру в безликій коробці та приваблює орендарів, що готові платити більше за красу і зручність. 

Ось кілька прикладів, коли інвестиція в житло від «Престижбуд» принесла інвесторам не лише задоволення а й цілком відчутний прибуток. Ось три оголошення про продаж квартир в наших будинках від перевірених ріелторів, які побачили в соцмережах: 

1. Велика двокімнатна квартира на високому поверсі в ЖК Енергія придбана за еквівалент 420$ за м.кв (повна вартість близько 30000$) у 2019 році, а нині оцінена ріелторами та продається з мінімальним ремонтом без меблів за 72000$. Різниця 42000$ мінус вартість санвузла та опалення. 

2. Двокімнатна сира квартира на середньому поверсі ЖК Енергія придбана за еквівалент 550$ за м.кв (повна вартість близько 36000$) у 2018 році, а зараз оцінена професіоналами та продається без додаткових вкладень в ремонт за 59500$. Різниця 23500$ 

3. Однокімнатна квартира на середньому поверсі в ЖК Княжий площею 43,5 м.кв куплена в 2018 році за 500$ за м.кв (повна вартість близько 22000$) була реалізована навесні 2022 року з дизайнерським ремонтом і меблями за ціною 59000$! Різниця 31000$ мінус ремонт та меблів.

Запрошуємо і Вас стати інвестором у житло та приміщення «Престижбуду» щоб заощадити та заробляти


Назад до списку новин