Престиж Хол: старт продажів нового апарт-комплексу | ПрестижБуд
Поверніть ваш пристрій Поверніть ваш пристрій Для більш комфортного перегляду сайту

Престиж Хол: старт продажів нового апарт-комплексу

16 June 2023

Презентуємо новий розкішний проект від компанії "Престижбуд" Цей 9-ти поверховий комплекс на вулиці Збаразькій, поруч центру міста - абсолютно нове слово в бізнес нерухомості Тернополя. Дворівневий підземний паркінг для резидентів та гостей, два ресторани, швидкісні ліфти, високі стелі та панорамні вікна з краєвидом на будь який смак це лише кілька з безлічі переваг для майбутніх резидентів. На замовлення компанії Престижбуд запропонована екстра сучасна архітектура в світових трендах проте в стриманих ділових барвах фасаду. Апарт комплекс стане чудовим місцем для зустрічей, роботи чи проживання тернополян та гостей міста. в Престиж Холі плануємо реалізувати цілодобову стійку консьєржа та та власну преміальну службу догляду. 

Вхідний зал комплексу буде витримано в сучасному дизайнерському стилі, як і коридори та кабіни ліфтів. Для зручності праці та розваг на території планується швидкісна система зв'язку та інтелектуальні рішення для доступу. Запрошуємо відчути традиційно визначну якість будівництва від Престижбуду та високу дохідність Ваших інвестицій. 

В "Престиж Холі" запланований сучасного апарт-готель з рестораном на даху.

Старт будівництва вже в 2023 році,  а здача в експлуатацію в другому кварталі 2025 року.

Ми вирішили обрати назву комплексу не за допомогою модного нині AI, а за ідеями наших читачів та симпатиків. І отримали від Вас майже півтори сотні варіантів. Серед них ми провели великий розіграш призів. В четвер 15 червня 2023 року о 18.00 за допомогою https://www.random.org/ визначено переможців: 👇🏻👌🏻

Вітаємо наших переможців: 👇🏻

1. tatyana.tati. 142 Букет від Floria 

2. apartments_ternopil Букет від Floria 

3. Ліна Міндюк тортик від дому Блажевських 

4. irakazmirchuc тортик від дому Блажевських 

5. yuzkiv_sasha сімейна піца

6. andriy_venger сімейна піца 

7. bondar4ukoksana сет суші 

8.  lari1307 сет суші 

9. taras_tsavolyk сертифікат на двох на відпочинок у заклад «Пляж» 

Для отримання призів запрошуємо завітати до центрального офісу по вул. Олени Теліги (офіс 3, другий поверх) у робочий час з 9:00 до 18:00. 

Старт продажів  вже з понеділка 19 червня, а перепродажі відбуваються вже 😉 🧱🏗️

Ті, хто запропонував  назву Престиж Хол отримають від нас спеціальні сувеніри. 😉


Назад до списку новин