Початок продажів ЖК "Баварія" у Чорткові | ПрестижБуд
Поверніть ваш пристрій Поверніть ваш пристрій Для більш комфортного перегляду сайту

Початок продажів ЖК "Баварія" у Чорткові

16 December 2021

Раді повідомити про старт нового цікавого проекту від "Престижубуду". Вперше ми будуємо за межами Тернополя, в славному місті Чортків.З плануваннями та перевагами проекту Ви можете ознайомитися на нашому сайті. Додамо, що свою назву цей житловий комплекс отримав від чортківчан та підписників сторінок компанії у соцмережах. Було запропоновано три десятки варіантів назви, а перемогу у запеклій боротьбі здобув варіант "Баварія", який відповідає естетичному задуму архітекторів комплексу і нагадує про давню європейську історію Чорткова.

Розташований поруч з історичним центром міста, на вулиці Млинарській,  новий ЖК виділятиметься значною зеленою територією, яка буде повністю до послуг майбутніх мешканців. Передбачено значні можливості для паркування авто, дозвілля дітей, дорослих та домашніх улюбленців. 

Заплановано спорудження двох черг будинку. Перша у складі 1-2 під'їздів зі здачею в експлуатацію в 4 кварталі 2023 року, та друга - реконструкція існуючого корпусу млина зі здачею в 4 кварталі 2024 року. 

Доступне розтермінування на час будівництва. Перший внесок від 30%

Для перших покупців гарантовано привабливу ціну та приємний сюрприз-подарунок до Різдвяних свят.

На будмайданчику вже встановлено інформаційний офіс, де можна отримати необхідну інформацію.

Графік роботи  з понеділка по п'ятницю з 9.30 до 17.30

Телефон для довідок у Чорткові: 097 754 50 05


Назад до списку новин