Новий ЖК "Комфорт Парк" на Довженка: Старт продажів | ПрестижБуд
Поверніть ваш пристрій Поверніть ваш пристрій Для більш комфортного перегляду сайту

Новий ЖК "Комфорт Парк" на Довженка: Старт продажів

25 August 2023

У серпні 2023 року озпочалися продажі у новому цеглягному ЖК від "Престижбуд". Цей будинок "Комфорт Парк" - перший наш проект на Східному масиві у Тернополі.


 

Ви часто запитували про квартири тут, тому час настав. Цей затишний та сучасний ЖК розташований в тихому спальному районі поруч з вулицею та однойменним сквером імені Олександра Довженка. 
По сусідству квартали лише з новобудовами, що створює позитивну атмосферу радості, дитячого сміху та сімейного затишку. У даному ЖК, завдяки особливості рельєфу буде аж 3 рівні двору, а отже ще більше зелені та дитмайданчиків. Також передбачена барбек'ю зона, зручна велодоріжка та місце для домашніх улюбленців. Вперше для тернопільських житлових комплексів передбачено придбання від забудовника потужного дизель-генератора для потреб будинку, що створить додатковий комфорт та зручність на випадок непередбачених подій.

В "Комфорт парку" чимало індивідуальних гаражів, що особливо актуально для мікрорайону. 🏡🦮🚗
Початок будівництва 3 квартал 2023 року, а завершення робіт вже у 4 кварталі 2026.

Переглянути планування можна за посиланням:👇🏻

планування квартир ЖК Комфорт парк. Клікніть сюди

Стартуємо з приємними цінами та численними доступними плануваннями. На деякі прогнозуємо посилений попит, тож пропонуємо не чекати здорожчання, а встигнути у "перший вагон поїзду".

Назад до списку новин