Новий проект від "Престижбуд": обираємо назву | ПрестижБуд
Поверніть ваш пристрій Поверніть ваш пристрій Для більш комфортного перегляду сайту

Новий проект від "Престижбуд": обираємо назву

29 May 2023

Наша компанія готується до спорудження амбітного проекту - апарт-комплексу поруч з центром Тернополя. Пропонуємо Вам взяти участь у виборі назви майбутнього комплексу. Цей 9-ти поверховий будинок має стати новим словом у бізнес нерухомості міста. Дворівневий підземний паркінг з автоматичним в'їздом на чотири десятки авто, два ресторани (на першому поверсі та на даху), два швидкісні ліфти, високі стелі та панорамні вікна з краєвидом на будь який смак це лише кілька з безлічі переваг для майбутніх резидентів.

На замовлення компанії "Престижбуд" запропоновано екстра сучасний дизайн фасаду в світових трендах проте в стриманих ділових барвах фасаду. Апарт комплекс стане чудовим місце для роботи, інвестиції чи проживання. Плануємо реалізувати цілодобову стійку консьєржа та та власну преміальну службу догляду та влаштувати швидкісні мережі зв'язку. Запрошуємо відчути традиційно визначну якість будівництва від Престижбуд та високу дохідність Ваших інвестицій. Початок продажів - незабаром.

 В новобудові заплановано офісні поверхи, поверхи з апартаментами, а також сучасний апарт-готелю з рестораном на даху. Старт будівництва вже в 2023 році.

Щоб взяти участь у виборі назви майбутнього комплексу напишіть варіант, який, на Вашу думку, пасує до даного дизайну у коментарях під відповідним дописом в наших соцмережах. Для цього не забудьте підписатися на оновлення. Серед креаторів назви нового будинку ми розіграємо чимало призів від "Престижбуд".

Якщо Вас зацікавили апартаменти чи офіси в новому проекті, який поки без назви, і ви готові отримати пропозицію планування та ціни - запрошуємо звернутися до офісу компанії на Олени Теліги, 2 у Тернополі. Тел 068 2430000 з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 18.00.


Назад до списку новин