Кожна 10-та новобудова Тернопільщини від "Престижбуд" | ПрестижБуд
Поверніть ваш пристрій Поверніть ваш пристрій Для більш комфортного перегляду сайту

Кожна 10-та новобудова Тернопільщини від "Престижбуд"

03 November 2023

Авторитетний портал нерухомості ЛУН аналізує ринок новобудов в Україні після початку повномасштабного вторгнення. У деяких регіонах з другої половини 2022 року почалося швидке відновлення будівництва. Серед топ-5 таких регіонів і Тернопільщина.


 За даними ЛУН, після 24 лютого 2022 року в Тернопільській області розпочали будівництво 27-ми нових житлових комплексів. Серед них три від компанії "Престижбуд"! Тобто 10% новобудов у Тернопільській області розпочаті нашої компанією.Це, зокрема:

- ЖК "Кольоровий" на вул. Довженка 7Б у Тернополі. Перша черга цього комплексу з 1-4 під'їздів збудована на 70% саме після 22. лютого 2022 року та готується зо здачі в експлуатацію у 2024 році.

- Апарт-комплекс "Престиж Хол" на Збаразькій, 8 поруч центру Тернополя. Старт продажів відбувся у 3 кварталі 2023 року. Зараз на будмайданчику ведуться підготовчі роботи.

- ЖК "Комфорт Парк" на вул. Довженка 14Б. Цей цегляний будинок на 4 під'їзди заплановано до здачі у 2026 році. Зараз ведеться його активне будівництво.

Варто зауважити, що серед 15-ти зданих в експлуатацію ЖК в межах області, теж є об'єкти від "Престижбуд". Це 1 та 2 черги масштабного, елітного Кварталу Енергія, а це не багато і не мало - 6 великих під'їздів на майже 300 квартир.

Компанія "Престижбуд" продовжує працювати на відбудову України та Перемогу! 

Також ми постійно підтримуємо ЗСУ через створений нами БФ "Престиж Благо". Звіт про роботу фонду опублікуємо незабаром.

Назад до списку новин