Конкурс від компанії "Престижбуд" | ПрестижБуд
Поверніть ваш пристрій Поверніть ваш пристрій Для більш комфортного перегляду сайту

До Єгипту лише за один поцілунок. Акція на честь 10-ліття компанії

20 February 2021

❤️Будівельна компанія "Престижбуд" з нагоди Свята Кохання та 10-річного ювілею з моменту заснування дарує шанс відпочити НА ХАЛЯВУ у 5-ти зірковому готелі в сонячному Єгипті на умовах ВСЕ ВКЛЮЧЕНО! У День Валентина ми розпочали розіграш путівки в Єгипет у нашому конкурсі #енергія_поцілунку!


 Що потрібно для того, щоб прийняти участь у розіграші:

🔸Зробити фото з коханою людиною (людьми) під час поцілунку на фоні ЖК «Енергія» ‍️‍‍ Продемонструйте, що значить #енергія_поцілунку для Вас!Місце для атмосферних фото ми вже підготували!
🔸Фото викласти на свої сторінки в ФБ та сторіс в Інста, обов‘язково з хештегом #енергія_поцілунку та #prestigebud щоб ми Вас не загубили🔸Бути підписниками ( або підписатися) на сторінки «ПрестижБуд» у соцмережах🔸 Мати +18 років та закордонні паспорти🔸Обов’язково викласти фото та відеозвіт Вашого відпочинку в 5* готелі на Червоному морі🔸В коментарях під постом з розіграшем написати «завдання виконане» 🏻Конкурс триватиме з 14 лютого до 1 березня.

Переможці будуть визначені з допомогою Рандому.

Також будуть окремо розігруватись призи за креативне фото, оригінальний сюжет/постановку та приз глядацьких симпатій за найбільшу кількість вподобань Вашого фото. 👩‍❤️‍👨Ваші шанси на перемогу зростуть, якщо фото викладуть всі учасники #енергійного_поцілунку ‍️‍👩‍❤️‍💋‍👨

Бажаємо Вам романтики та перемоги, друзі! ❤️*повністю оплачена поїздка на двох осіб в готель 5* на курорті Єгипту на умовах «Все включено» терміном тиждень, яка відбудеться у березні 2021 року. Дати фіксовані і не можуть бути змінені.

Назад до списку новин