Активне будівництво Кварталу "Енергія" | ПрестижБуд
Поверніть ваш пристрій Поверніть ваш пристрій Для більш комфортного перегляду сайту

Активне будівництво Кварталу "Енергія"

11 June 2021

Представляємо Вашій увазі детальний звіт з майданчика іноваційного проекту компанії "Престижбуд" - Кварталу "Енергія". На початку червня повністю завершено будівництво 1 під'їзду першої черги.Розпочато мурування стін та перестінків крайніх поверхів у 2-3 під'їздах. Нагадуємо що ця черга Кварталу планується до здачі в експлуатацію вже цього року. Крім будівництва ведуться фасадні роботи: утеплення та фарбування сучасними німецькими матеріалами. Завершено більше 70% фасадів у 1 під'їзді. Також штукатуримо внутрішні стіни та перестінки у трьох під'їздах. Так, 1 першому залиті всі стяжки та виконано штукатурку на 10 поверхах, у 2-3 - оштукатурено стіни до 7-8 поверхів.

Одночасно прокладаємо внутрішні електричні кабелі в загальних приміщеннях і квартирах та комунікації водопостачання та відведення у будинку. Демонтовано баштовий кран, що виконав свою функцію та розпочато планування території. Для цього залучено потужні екскаватори та допоміжну техніку компанії "Престижбуд".

У другій черзі Кварталу "Енергія" у 4 під'їзді завершено будівництво першого поверху, у 5-6 під'їздах триває активне будівництво фундаментів.

Нагадаємо, що для надійного постачання води до цього проекту, споруджується повністю нова, сучасна інфраструктура.

Нагадаємо, Квартал "Енергія" це великий комплекс, який споруджується поетапно. Всього заплановано 4 етапи будівництва, перший з яких буде здано вже у 2021 році. Основною "фішкою" проекту є великий парк всередині двору, приватна середня школа та великий підземний паркінг з ліфтом. 

У Кварталі "Енергія" застосовано високі стандарти будівництва, які передбачають висоту стелі вед 2,75 метра, великі сучасні ліфти на 1000 кг/13 пасажирів, великі панорамні вікна, широкі сходові та поверхові майданчики, суспільні простори біла входів до під'їздів, повністю закриту від сторонніх територію. Подібні умови для багатоквартирних комплексів крім "Престижбуду" в Тернополі не пропонує жоден інших забудівник.

Назад до списку новин