ПРО КОМПАНІЮ

Будівельна компанія «ПрестижБуд» зареєстрована в місті Тернопіль у 2011 році. Має тривалий досвід приватного будівництва, об’єктів дорожної та комерційної інфраструктури, є платником податків на загальній системі, має всі будівельні дозволи та ліцензії.
«ПрестижБуд» одна з небагатьох організацій в Тернопільській області, яка має ліцензію на генеральний підряд, тобто може самотужки виконувати всі види будівельних робіт.
Ми не залежимо від сторонніх організацій, для виконання спеціальних робіт і залучаємо виконавців на конкурсній основі.
Станом на осінь 2017 року “Престижбуд” завершив два багатоквартирні будинки:

У 2013 році завершено і здано в експлуатацію багатоквартирний 7-поверховий житловий будинок з вбудованими приміщеннями громадського призначення та творчими майстернями по вулиці Березовій в центральній частині Тернополя. Цей будинок є справжньою окрасою мікрорайону.
У 2016 році завершено багатоквартирний елітний житловий комплекс “Парк-Престиж” з об’єктом соціальної інфраструктури та творчими майстернями поряд з рекреаційною зоною в центральній частині Тернополя по вулиці А.Живова, поряд з парком “Топільче”. На будинку встановлено баштовий годинник, один з найбільших в Україні.

Ведеться спорудження двох житлових коплексів:
–  “Княжий” на розі вулиць Живова, Князя Острозького та Микулинецької з басейном та відпочинковою зоною на даху. Термін завершення у 2018 році.

– “Енергія” на вулиці Енергетичній, неподаляк центру Тернополя. У цьому житловому комплексі з сучасною архітектурою передбачено великий підземний паркінг, велике подвір’я-сад без автомобілів з мультиспортивним стадіоном, фонтаном та ландшафтним дизайном. Термін завершення будівництва – початок 2020 року.

Керівником компанії “Тернопіль-ПрестижБуд” є  Лебонтов C.В.
Колектив компанії складається з досвідчених та висококваліфікованих інженерів, конструкторів, проектантів, прорабів.
Майстрами та будівельниками «Престижбуду» є люди з відмінними рекомендаціями та чималим досвідом роботи в галузі.
Наша компанія дотримається чинного законодавства, тому всі робітники оформлені у нас офіційно. Це дозволяє покращити контроль за якістю робіт і додатково мотивувати персонал.
Філософією компанії “Тернопіль-ПрестижБуд” є максимальна відкритість і прозорість по відношенню до клієнтів. Ми регулярно публікуємо детальні фотозвіти з будівельних майданчиків.

Дозвільна та інша офіційна документація. Клацніть для збільшення.

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Якщо потрібно більше інформації – напишіть нам

ВАШЕ ІМ'Я *
ЕЛЕКТРОННА ПОШТА *
НОМЕР ТЕЛЕФОНУ

ТЕМА

ЩО ВАС ЦІКАВИТЬ?