ПРО КОМПАНІЮ

Будівельна компанія «ПрестижБуд» зареєстрована в місті Тернопіль у 2011 році. Має тривалий досвід приватного будівництва, об’єктів дорожньої та комерційної інфраструктури, є платником податків на загальній системі, має всі будівельні дозволи та ліцензії.
«ПрестижБуд» одна з кількох компаній в Тернопільській області, яка має ліцензію на генеральний підряд, тобто може самотужки виконувати всі види будівельних робіт.
Ми не залежимо від сторонніх організацій, для виконання спеціальних робіт і залучаємо виконавців на конкурсній основі.
Станом на зиму 2019 року “Престижбуд” завершив три багатоквартирні будинки:

У 2013 році завершено і здано в експлуатацію багатоквартирний 7-поверховий житловий будинок з вбудованими приміщеннями громадського призначення та творчими майстернями по вулиці Березовій в центральній частині Тернополя. Цей будинок є справжньою окрасою мікрорайону.

У 2016 році завершено і здано багатоквартирний елітний житловий комплекс “Парк-Престиж” з об’єктом соціальної інфраструктури та творчими майстернями поряд з рекреаційною зоною в центральній частині Тернополя по вулиці Живова, поряд з парком “Топільче”. На будинку встановлено баштовий годинник, один з найбільших в Україні.

У 2018 році збудований і зданий в експлуатацію елітний житловий комплекс “Княжий” на розі вулиць Живова, Князя Острозького та Микулинецької. У ньому вперше в Тернополі і Західній Україні реалізовано повністю експлуатований пішохідний дах з безпечним огородженням. На даху влаштовано відпочинкову зону для мешканців з критим плавальним басейном, місце для зборів ОСББ та дитячої розважальної кімнати.

Зараз ведеться спорудження двох житлових комплексів:

– “Енергія” на вулиці Енергетичній, неподалік центру Тернополя. У цьому житловому комплексі з сучасною архітектурою передбачено великий підземний паркінг, велике подвір’я-сад без автомобілів з мультиспортивним стадіоном, фонтаном та ландшафтним дизайном. Термін завершення будівництва – початок 2020 року.

– сімейний будинок в затишному районі Кутківці, поріч з лісопарковою зоною.

Керівником компанії “Тернопіль-ПрестижБуд” є  Святослав Лебонтов.
Колектив компанії складається з досвідчених та висококваліфікованих інженерів, конструкторів, проектантів, прорабів.
Майстрами та будівельниками «Престижбуду» є люди з відмінними рекомендаціями та чималим досвідом роботи в галузі.
Наша компанія дотримається чинного законодавства, тому всі робітники оформлені у нас офіційно. Це дозволяє покращити контроль за якістю робіт і додатково мотивувати персонал.
Філософією компанії “Тернопіль-ПрестижБуд” є максимальна відкритість і прозорість по відношенню до клієнтів. Ми регулярно публікуємо детальні фото- відеозвіти з будівельних майданчиків.

Дозвільна та інша офіційна документація. Клацніть для збільшення.