Project Description

ЖК “ПАРК-ПРЕСТИЖ”, ВУЛ. ЖИВОВА, 11

ЖК “Парк-Престиж”, 9-10-ти поверховий будинок на вулиці Живова, 11 з вбудованим об’єктом дитячо-юнацької футбольної школи та творчими майстернями. Роботи розпочато в 2013 році та вчасно здано в експлуатацію.
“Парк-Престиж” це житловий комплекс нового типу, яких у Тернополі небагато. Унікальність цієї споруди не лише у відмінному розташуванні, поряд з парком та торгівельним комплексом “Орнава”, а й у стильній, класичній архітектурі і максимальній зручності для майбутніх мешканців.
Поряд розташовані футбольні поля, та центральна алея парку “Топільче”. Ідельне місце для прогулянок з дітьми та відпочинку на природі. ЖК “Парк-Престиж” органічно вписується в паркову зону. На будинку встановлено найбільший в Україні для житлових будинків баштовий годинник.

КОМФОРТ

Вперше в Тернополі в житловому будинку встановлено великі безшумні ліфти вантажопідйомністю 1000 кг. Це дозволяє підняти нагору компанію з 12 чоловік, великий холодильник або відразу два дитячі візочки чи два велосипеди.
Панорамні вікна у вітальнях, велика висота кімнат, розумне планування квартир, великі балкони і тераси з чудовим краєвидом перетворюють життя у “Парк-Престижі” на свято.
Чудове сусідство з центральною алеєю парку “Топільче” створить можливості для занять бігом та іншими видами спорту, прогулянок з малечею та друзями.
Просторий двір з екопарковками дозволяє розмістити кілька десятків автомобілів. Є власний дитмайданчик з безпечним покриттям.

БЕЗПЕКА

Поряд немає інших багатоповерхівок з їх засміченими дворами. Територію і двір в ЖК “Парк-Престиж” огороджено і відділено так, щоб мешканці не відчували сусідства базару . На в’їзді у двір передбачено автоматичний шлагбаум.
Під час проектування будинку ми свідомо відмовилися від торгівельних і офісних приміщень на перших поверхах. Це дає можливість для спокійного проживання. Вранці під вашими вікнами не паркуються вантажівки з товарами, а натовпи клієнтів не ходять в стоматкабінет, банк чи перукарський салон.
В будинку не передбачено торгівлі продуктами чи громадського харчування. Це дозволяє підтримувати територію в належному санітарному рівні, уникнути зайвого шуму, перепадів напруги та ризику пожежі.
На вході в під’їзди передбачено відеодомофони. Це дозволить вам уникнути непроханих гостей, а сторонні не будуть ходити по під’їзду

ІНВЕСТИЦІЙНА ПРИВАБЛИВІСТЬ

Варто зауважити, що інвестиція в “Парк-Престижі” застрахована від знецінення, адже елітна нерухомість не боїться спадів. Під час кризи квадратні метри в цьому комплексі не втрачатимуть вартості, як це відбувається з квартирами в “хрущовках”, панельних та монолітно-каркасних будинках.
Спеціалісти стверджують, що у некризові періоди різниця між вартістю метра елітного і звичайного житла відрізняється удвічі. На таке житло попит завжди є попит.

Жильці зможуть по праву гордитися будинком у якому живуть, адже він є однією з окрас Тернополя.

ДЕТАЛІ

Технологія будівництва: цегляна

Утеплення: пінопласт

Опелення: індивідуальне

Висота стелі: 2,75 м

Паркінг: гостьовий

РОЗТАШУВАННЯ