Project Description

ЖК “ЕНЕРГІЯ”

Компанія “ПрестижБУД” представляє іноваційний житловий комплекс “Енергія” на вулиці Енергетичній, неподалік центру Тернополя.

Кожен проект нашої компанії, це втілення ідей та рішень, які раніше в місті не використовувалися. В ЖК “Енергія” таких чимало.

Перш за все, це повністю відокремлений внутрішній двір без доступу для автомобілів. На чималій площі двору розташується мультиспортивний стадіон з сучасним покриттям та обладнанням, відпочинкова зона з фонтаном, альтанками та ландшафтним дизайном. Звичайно не обійдеться без сучасного дитмайданчика з цікавими атракціонами.

Для зручності мешканців – великий підземний автопаркінг з ліфтами.

Вже звичною для нашої компанії є іноваційна архітектура фасадів і зовнішній вигляд будинку. В такому не лише приємно та комфортно жити, а й вигідно інвестувати, адже квартири від “Престижбуд” ціняться суттєво вище від середнього показника.

В ЖК “Енергія” крім традиційних планувань пропонується ряд ексклюзивних проектів квартир-студій та пентхаусів різної, у тому числі великої площі.

Крім сучасного утеплення та багатокамерних вікон у “Енергії” буде розміщенна власна сонячна електростанція, що забезпечить освітлення під’їздів, паркінгу та внутрішнього двору.

Будинок розташованій на тихій, не шумній вулиці на відстані 500 метрів від центру Тернополя, звідки швидко добратися також до супермаркету “Епіцентр” та ТРЦ “Подоляни”.

Початок будівництва – 4 квартал 2017 року
Здача в експлуатацію орієнтовно – 2 квартал 2020 року
Вартість одного квадратного метра в квартирах від 13 500 за 1 м кв.

Довідки за тел. 423010, 050 712 33 45, 096 898 51 78
Сайт: prestigebud.com.ua,
Офіс компанії: вул.Чехова, 2 (на розі з вул. Крушельницької)

ДЕТАЛІ

Технологія будівництва: цегляна

Стіни: цегла

Опелення: індивідуальне

Висота стелі: 2,75 м

Паркінг: підземний

Квартири: від 13500 за 1 м кв

Початок будівництва: 4 квартал 2017 року

Здача в експлуатацію: 2 квартал 2020 року

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

РОЗТАШУВАННЯ