До уваги потенційних та чинних власників пайової участі у житловому комплексі “Княжий” повідомляємо свіжі новини з будмайданчика. Зимові холоди потрохи відступають, а значить час для активних робіт для завершення будови. Нагадуємо, здача у експлуатацію всього комплексу запланована на 4 квартал цього року.

 

У 3-4 під”здах залишилося звести лише 2 з половиною поверхи коробки. Зараз мулярні роботи ведуться на 8 поверсі. Для більшої зручності у проведенні робіт  працівники “ПрестижБУД” демонтують один з двох баштових кранів, у якому вже немає потреби. Чимало місця за майбутньому подвір’ї тепер займають матеріали для утеплення фасаду. Саме фасадні роботи, як найбільш делікатні й важливі, як для комфорту мешканців так і зовнішнього вигляду будинку займуть чимало часу та зусиль у 2018 році. Одночасно розпочато завіконення 1-2 під’їздів житлового комплексу. Тендер на право поставити вікна у новому елітному комплексі виграла компанія “Панорама”. Її продукція відповідає високим технічним та естетичним вимогам нашої компанії та забезпечить тепло та затишок майбутнім жильцям.

Одночасно ведуться інші технічні роботи, як то завершення даху першої половини “Княжого”, де, набадаємо буде прогулянкова зона з мангалами та критий басейн з підігрівом води. Триває монтаж електропроводки і оздоблення балконів.