Компанія “ПрестижБУД” отримала декларацію на початок робіт та вже розпочала зведення нового елітного житлового комплексу “Княжий”, який знаходиться на перехресті вулиць Князя Острозького, Микулинецької, Живова, яке в Тернополі називають “рогаткою”.

В цьому будинку вперше буде реалізовано технологію експлуатованої покрівлі, на якій розміститься басейн, прогулянкова та зелена зона для мешканців. Термін завершення будівництва -2018 рік.

До придбання пропонуються 1, 2, та 3 кімнатні квартири, а також офісні приміщення на першому поверсі. Велика обгороджена територія та окремий заїзд зробить проживання в “Княжому” комфортним.

В межах 12 хвилин пішої прогулянки можна добратися до центральної площі, залізничного вокзалу, а супермаркет “Новус” та ринок взагалі поруч. Безпосередньо біля будинку розташовані зупинки громадського транспорту, який сполучає всі мікрорайони Тернополя. Неподалік знаходиться школа та кілька дитячих садків, а також церква.

Сучасний дизайн будинку не залишить байдужим нікого.

Традиційно “Престижбуд” забезпечує висоту в квартирах не менше 2,75 метрів, широкі сходові та поверхові майданчики, великі швидкісні ліфти на 13 осіб. Територія дозволяє ефективно розмістити екопарковку з достатньою кількістю місць та великий дитмайданчик.

Так будівельний майданчик виглядає зараз, а таким стане після завершення будівництва.

IMG_3751ЖК "Княжий"