Пропонуємо переглянути фотозвіт з будівельного майданчика на вулиці Живова та ознайомитися з останніми новинами про хід робіт.

На другій черзі елітного житлового комплексу завершується спорудження дев’ятого та розпочато зведення останнього десятого поверху, згідно графіку.

Одночасно працівники компанії Престижбуд утеплюють фасад та виконують декоративне елементи оздоблення. Інша бригада займається внутрішньої штукатуркою, муруванням балконів та заливкою стяжок підлоги. Одночасно прокладається електропроводка в квартирах та розведення інших комунікацій. Для пайовиків саме час внести свої зауваження та побажання по власних помешканнях. Незабаром на другій черзі ЖК “Парк-Престиж” почнемо встановлення якісних вікон та балконних блоків.

На будмайданчику віднедавна працює менеджер  компанії Наталя, яка допомагає з оглядом придбаних та ще доступних для придбання квартир.

Триває облагородження території навколо житлового комплексу. У парковій зоні працює спортивний майданчик, кілька футбольних полів, екстрім-парк. Біля торгівельного центру Орнава запланований великий розважальний центр з льодовим катком та кінозалами. Упорядоковано торгівлю на вулиці Шептицього, тепер свіжі продукти доступні у обладнаних для цього торгівельних закладах за 100 метрів від “Парк-Престиж”.

  Изображение 004 Изображение 005  Изображение 007 Изображение 008 Изображение 009 Изображение 011 Изображение 012 Изображение 013 Изображение 014