Наша компанія оголошує про підготовку до зведення та продажі квартир у новому житловому комплексі “Князь Острозький” на вулиці Острозького-Микулинецькій, поряд з центром міста Тернопіль.

2020Найближчим часом ми представимо рендерні зображення та зручні планування квартир. Можливе попереднє бронювання помешкань. Для довідок просимо звертатися до офісу компанії. Орієнтовна вартість квадратного метра у новому комплексі становитиме від 11500 гривень.

Особливістю нового проекту компанії “ПрестижБУД” стане громадська відпочинкова зона з садом та басейн на даху будинку. У ньому передбачено чимало гаражів та зручна парковка, традиційно високі стелі від 2,75 метрів, великі швидкісні ліфти, невелика кількість квартир на поверсі (від 2 до 4) та панорамні вікна у вітальнях.

Наша компанія дотримується важливих принципів будівництва: житло має бути не тільки якісним, але й зручним, красивим та комфортним. Кожен наступний будинок від “ПрестижБУД” має цікавий дизайн і не схожий на жоден інший у Тернополі. Ми не економимо на облаштуванні території, внутрішньому просторі всередині під’їзду. Тому квартири у наших будинках на вторинному ринку цінуються дорожче за аналогічні у новобудовах міста.

301 300