нова7777Будівельна компанія “Престижбуд” повідомляє про початок продажів помешкань у другій черзі елітного паркового житлового комплексу по вулиці Живова, 11.

Ознайомитися з плануванням квартир по поверхах, площею кімнат та інших приміщень, а також побачити ціни Ви можете на сайті компанії в рубриці “Плани квартир та офісів“. Завершення будівництва другої черги комплексу “Парк-Престиж” планується у 3 кварталі 2016 року. Висота стель в квартирах не менше 2 метри 75 сантиметрів, у вітальнях панорамні вікна з видом на парк, в під’їздах відеоспостереження та сучасні безшумні ліфти OTIS на 13 осіб.

Територія комплексу буде обгородженою від заходу сторонніх осіб. В дворі буде встановлено великий дитячий майданчик, спортивний майданчик з сучасними тренажерами для жильців, обладнано місця для паркування автомобілів. За 100 метрів від будинку працює торгівельний комплекс “Родина”, поруч зелена зона та пішохідна алея парку “Топільче” та футбольні поля.

У зв’язку з коливаннями курсів валют до нас звертаються пайовики та зацікавлені громадяни з запитаннями про подальшу цінову політику. Повідомляємо, що компанією “Престижбуд” прийтято рішення НЕ ЗМІНЮВАТИ ціну квадратного метра житла для існуючих пайовиків, які вчасно здійснюють виплати згідно договору та узгодженого графіку. Для нових пайовиків пропонуємо зафіксувати вартість квартири в гривні за умови сплати 70% вартості у першому внеску.