Компанія “ПрестижБуд” розпочала спорудження елітного житлового комплексу “Парк-Престиж”. Християни перед початком важливої і масштабної робити завжди просять Божого благословення.

079              Колектив компанії звернувся до о.Сергія з Катедрального собору Тернополя, який раніше освячував будову “Престижбуду” на вул. Березова. Священник освятив ділянку, помолився за успішне здійснення намірів та швидке зведення будинку.

Розпочато земляні роботи в котловані під першою чергою будинку, яка складатиметься з двох під’їздів. Відповідно до характеристики грунтів та проекту котлован буде неглибоким.

Також на будмайданчику здійснено дуже важливий етап будівництва – забивку контрольних палей. Це роблено для того, щоб визначити технічні навантаження фундаменту будинку. За деякий час ці палі забивають повторно, щоб перевірити здобуті дані.

Виконроб Козаченка Петра Петровича прокоментував результати:

На даній земельній ділянці спеціалістами Тернопільсткого управління механізації бла проведена пробна  забивка  10 паль довжиною 12 метрів. На глибині 6-6,5 метрів палі «вперлись» в щебенисто-глинисті грунти (так званий «сирець») та зайшли в них ще на 1-1.5 метра. Після цього палі дальше не пішли, незважаючи на численні удари дизель-молота. Це хороший показник, адже свідчить про те, що палі «вперлись» в якісну основу та зможуть витримувати великі навантаженя.

  За 10 днів після пробної забивки паль були проведенні спеціальні випробування вже забитих паль динамічним методом контролю. Ці тести показали, що при плановій нагрузці у 55 тонн (саме таке навантаження має нести паля для коректного будівництва), палі забиті за адресою Живова 11, витримують навантаження в 70 тонн на одну палю. Враховуючи те, що запроектовано забивання близько 750 паль, загальне навантаження , яке здатен витримати фундамент складає – 52 500 тонн. .

 Враховуючи все вищесказане, можна зробити висновок, що фундаменти будинку розраховані добре та мають 3-кратний запас міцності”

На фотографіях забивка першої палі будови – наріжного каменю житлового комплексу “Парк-Престиж”. Перед забивання директор компанії Святослав Лебонтов розбив об неї пляшку з шампанським – на щастя. Після забивки Козаченко Петро Петрович “випробовує” палю на міцність