Зима – початок року і чудовий час для того, щоб розпочати нове життя, здійснити мрію про власну квартиру в престижному будинку.

Новий проект будівельної компанії “Тернопіль-ПрестижБуд” – житловий комплекс “Парк-Престиж” на вулиці Живова, 11 допоможе втілити в життя Вашу мрію.

Лише до 1 березня у всіх бажаючих чудова нагода забронювати квартиру в цьому елітному комплексі по ціні 5 750 гривень за 1 квадратний метр.

Акційна ціна діятиме лише до кінця лютого місяця!

Парк-Престиж Живова 11ЖК “Парк-Престиж”, 9-ти поверховий будинок на Живова 11 з вбудованим об’єктом соціальної інфраструктури та творчими майстернями

 

“Парк-Престиж” це житловий комплекс нового типу, яких у Тернополі ще не було. Унікальність цієї споруди не лише у відмінному розташуванні, поряд з парком та торгівельним комплексом “Орнава”, а й у стильній, класичній архітектурі і максимальній зручності для майбутніх мешканців.

У найближчі роки на територію по вулицях Шептицького та Живова чекають позитивні зміни. Зникне стихійна торгівля. Замість дрібних торгівельних точок постануть цивілізовані торгівельні комплекси та супермаркети. Планується спорудження нових або модернізація існуючих спортивних споруд. ЖК “Парк-Престиж” органічно вписується у ці зміни.

КОМФОРТ

Вперше в Тернополі в житловому будинку буде встановлено великі безшумні ліфти вантажопідйомністю 1000 кг. Це дозволить підняти нагору компанію з 12 чоловік, великий холодильник або відразу два дитячі візочки.

Панорамні вікна у вітальнях, велика висота кімнат, розумне планування квартир, великі балкони і тераси з чудовим краєвидом перетворять життя у “Парк-Престижі” на свято.

Чудове сусідство з центральною алеєю парку “Топільче” створить можливості для занять бігом та іншими видами спорту, прогулянок з малечею та друзями.

Просторий двір дозволить запланувати достатньо місця, для паркування власного транспорту, господарських та відпочинкових потреба та розваг малечі. Можливе спорудження індивідуальних гаражів.

БЕЗПЕКА

Поряд не буде інших багатоповерхівок з їх засміченими дворами. Територію і двір в ЖК “Парк-Престиж” буде огороджено і відділено так, щоб мешканці не відчували сусідства базару . Планується розміщення дитмайданчика преміум-класу, а також парковка та гаражі. На в’їзді у двір передбачено автоматичний шлагбаум.

Під час проектування будинку ми свідомо відмовилися від торгівельних і офісних приміщень на перших поверхах. Це створить можливість для спокійного проживання. Вранці під вашими вікнами не паркуватимуться вантажівки з товарами, а натовп клієнтів не буде ходити в стоматкабінет, банк чи перукарський салон.

В будинку не передбачено торгівлі продуктами чи громадського харчування. Це дозволить підтримувати територію в належному санітарному рівні, дозволить уникнути зайвого шуму, перепадів напруги та ризику пожежі.

На вході в під’їзди ми встановимо відеодомофони. Це дозволить вам уникнути непроханих гостей, а сторонні не будуть ходити по під’їзду

 

ІНВЕСТИЦІЙНА ПРИВАБЛИВІСТЬ

Варто зауважити, що інвестиція в “Парк-Престижі” застрахована від знецінення, адже елітна нерухомість не боїться спадів. Під час кризи квадратні метри в цьому комплексі не втрачатимуть вартості, як це відбувається з квартирами в “хрущовках”, панельних та монолітно-каркасних будинках.

Спеціалісти стверджують, що у некризові періоди різниця між вартістю метра елітного і звичайного житла відрізняється удвічі. На таке житло попит завжди є попит.

Майбутні жильці зможуть по праву гордитися будинком у якому живуть, адже він стане однією з окрас Тернополя.